A for Apples and B for Bananas

Algebra Level 1

2 apples and 3 bananas cost $3.05. 3 apples and 2 bananas cost $3.20. How much will be the change if you bought 7 of both fruits and paid $10?

×

Problem Loading...

Note Loading...

Set Loading...