An Orange Costs Whaaattttttt?????

Algebra Level 2

4 oranges,3 apples and 2 papayas cost $15.50.2 oranges and 6 papayas cost $28.60.3 oranges and 4 apples cost $6.80.How much does an orange cost??

×

Problem Loading...

Note Loading...

Set Loading...