Driving you bananas

Algebra Level 1

Cost of an Apple + Cost of a Banana = $2.10

The apple costs $2 more than the banana

How much does the banana cost?

Enter your answer in dollars. For example, if your answer is $2.73 enter 2.73.

×

Problem Loading...

Note Loading...

Set Loading...